Služby

Kúpa nehnuteľnosti

Hľadáte svoje vysnívané bývanie?

Stanovenie ceny a podmienok

Spracujeme požiadavky a podmienky klienta, podľa ktorých budeme postupovať počas celého obchodného procesu k nájdeniu vášho vysnívaného bývania, pričom rešpektujeme hornú hranicu ceny hľadanej nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Nájdeme nehnuteľnosti podľa požiadaviek klienta neplatenou aj platenou formou na inzertných portáloch, na sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Instagram a iné, uverejnením na vlastnej webstránke a z databázy vlastných klientov alebo z databázy členov realitných kancelárií Realitnej únie. Po spracovaní všetkých dostupných nehnuteľností na trhu následne informujeme klienta o ponukách.

Obhliadky a kúpa

Obhliadky vykonávame bez klienta alebo za jeho prítomnosti. K dispozícii sme od ráno do večera, cez víkendy aj sviatky. Klienta priebežne informujeme o vývoji obhliadok. Zdokumentujeme potencionálne nehnuteľnosti, ktoré by sa mohli klientovi páčiť – formou fotiek, videí a spísaním údajov o nehnuteľnosti. Po vybratí nehnuteľnosti vyjednáme s predajcom najlepšie možné obchodné podmienky a najnižšiu cenu nehnuteľnosti.

Právne zastúpenie

Renomovaná advokátska kancelária vypracuje kompletnú dokumentáciu potrebnú pre kúpu nehnuteľnosti. Pri prevode nehnuteľnosti nepodceňujeme dôležitosť ochrany klienta a nešetríme na advokátovi s cieľom vyhnúť sa prípadným problémom a zabrániť strate peňazí či nehnuteľnosti.

Financovanie

Zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie a poistenie nehnuteľnosti pre plynulý a bezproblémový priebeh kúpy. Postaráme sa o znalecký posudok hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň dohliadame nad finančným vyrovnaním.

Úrady vybavíme za vás

Odbremeníme vás od zbytočného behania a čakania po úradoch. Vybavíme všetky potrebné dokumenty v banke, v poisťovni, na notárskom úrade, katastrálnom odbore, u správcovskej spoločnosti a u dodávateľov energií.

Starostlivosť po predaji

Podpisom kúpnej zmluvy a podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností sa naša spolupráca nekončí. Nehnuteľnosť odovzdáme kupujúcemu spolu s preberacím protokolom. Následne vás prihlásime u správcovskej spoločnosti a u dodávateľov energií.

Dôvera

Zakladáme si na serióznosti našich klientov, preto dohodnutú finančnú odmenu platíte až po úspešnom zrealizovaní celého obchodného procesu. Nestane sa, že budete platiť za niečo, čo ste nedostali. Uhradíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, nakoľko sú už zahrnuté v provízii.