Služby

Predaj nehnuteľnosti

Každý by chcel predať nehnuteľnosť čo najdrahšie, najrýchlejšie a najbezpečnejšie. Dôležité je, ako to urobiť!

Stanovenie ceny a podmienok

Spracujeme požiadavky a podmienky klienta, podľa ktorých budeme postupovať počas celého obchodného procesu k jeho maximálnej spokojnosti. Stanovíme správnu cenu nehnuteľnosti, v závislosti od rôznych faktorov. Vyhnete sa predaju nehnuteľnosti pod cenu alebo sa z nej nestane ležiak na trhu.

Príprava na predaj a marketing

Vyhotovíme profesionálne fotky – niekedy aj viackrát, aby sme zachytili najlepší uhol slnka. Natočíme video obhliadku s pútavým popisom na zaznamenanie všetkých detailov za účelom dosiahnutia vyššej úspešnosti predaja za vyššiu cenu. Vyhotovíme 2D pôdorys pre lepšiu vizualizáciu dispozícií nehnuteľnosti na rekonštrukciu a zariadenie podľa vlastných predstáv. Uvedieme nehnuteľnosť na najviac navštevovaných inzertných portáloch, sociálnych sieťach formou platenej reklamy FB, IG, YT, na vlastnej webstránke. O ponuke oboznámime databázu vlastných klientov aj databázu členov realitných kancelárií Realitnej únie.

Obhliadky a predaj

Obhliadky vykonávame podľa potreby. Sme k dispozícii od ráno do večera, cez víkendy aj sviatky. Predmetnú nehnuteľnosť prezentujeme každému záujemcovi ako možnému kupujúcemu. Klienta priebežne informujeme o vývoji obhliadok a potencionálnych kupujúcich. Pomôžeme vybrať správneho záujemcu a vyjednáme s kupujúcim najlepšie možné obchodné podmienky a najvyššiu cenu nehnuteľnosti.

Právne zastúpenie

Renomovaná advokátska kancelária vypracuje celú potrebnú dokumentáciu pre predaj nehnuteľnosti. Pri prevode nehnuteľnosti nepodceňujeme dôležitosť ochrany klienta a z toho dôvodu nešetríme na advokátovi. Našou snahou je eliminovať problémy a zabrániť strate peňazí či nehnuteľnosti.

Financovanie

Zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie a poistenie nehnuteľnosti pre kupujúceho s cieľom plynulého a bezproblémového priebehu predaja. Postaráme sa o znalecký posudok hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň dohliadame nad finančným vyrovnaním.

Úrady vybavíme za vás

Odbremeníme vás od zbytočného behania a čakania po úradoch. Vybavíme všetky potrebné dokumenty v banke, v poisťovni, na notárskom úrade, katastrálnom odbore, u správcovskej spoločnosti a u dodávateľov energií.

Starostlivosť po predaji

Podpisom kúpnej zmluvy a podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností sa naša spolupráca nekončí. Nehnuteľnosť odovzdáme kupujúcemu spolu s preberacím protokolom. Následne vás odhlásime u správcovskej spoločnosti a u dodávateľov energií.

Dôvera

Zakladáme si na serióznosti našich klientov, preto dohodnutú finančnú odmenu platíte až po úspešnom zrealizovaní celého obchodného procesu. Nestane sa, že budete platiť za niečo, čo ste nedostali. Uhradíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, nakoľko sú už zahrnuté v provízii.